Kaardiatlased

Selles rubriigis esitatud albumid erinevate rajoonide merekaardidega. Vasakul asuva menüü abil võite valida nimelt Teile soobiva väljaanne.

Eesti Veeteede Ameti poolt koostatud kaardiatlas on mőeldud kasutamiseks, nii harrastus-, kui ka elukutselistele meresőitjatele. Kaardid Eesti rannikumere kohta annavad teavet ranniku iseloomu, veesügavuste, merepőhja, mere- ja maamärkide, sadama sissesőitude, ohtude ja muu vajaliku kohta. Kaardid käsitlevad Soome lahte Narvast Paldiskini. 

Альбом карт "Морские карты Эстонии". Часть 1.

Eesti Veeteede Ameti poolt koostatud kaardiatlas on mőeldud kasutamiseks, nii harrastus-, kui ka elukutselistele meresőitjatele. Kaardid Eesti rannikumere kohta annavad teavet ranniku iseloomu, veesügavuste, merepőhja, mere- ja maamärkide, sadama sissesőitude, ohtude ja muu vajaliku kohta. Kaardid käsitlevad Väinamere piirkonda Osmussaarest Saaremaani. Kogumikus kokku 33 kaarti.

Альбом карт "Морские карты Эстонии" Часть 2.

Eesti Veeteede Ameti poolt koostatud kaardiatlas on mőeldud kasutamiseks, nii harrastus-, kui ka elukutselistele meresőitjatele. Kaardid Eesti rannikumere kohta annavad teavet ranniku iseloomu, veesügavuste, merepőhja, mere- ja maamärkide, sadama sissesőitude, ohtude ja muu vajaliku kohta. Kaardid käsitlevad piirkonda Saaremaast Ruhnuni. Kogumikus kokku 36 kaarti.

Альбом карт "Морские карты Эстонии" Часть 3.

Eesti Veeteede Ameti poolt koostatud kaardiatlas on mőeldud kasutamiseks, nii harrastus-, kui ka elukutselistele laevajuhtidele navigeerimiseks Emajőe suudmest Praagal kuni Vőidu sillani Tartus. Kaardikogumik sisaldab kokku 39 kaarti.

Атлас внутренних водных путей Эстонии.

Eesti merekaardid 1.osa

Eesti merekaardid 1.osa

 • Nimi
  Hind
  Tellimus
 • Eesti merekaardid - Atlas - 1. osa

  Marsruut: Soome laht, Narvast Paldiskini.
  ISBN: 994940346-4

  55 €
Eesti merekaardid 2.osa

Eesti merekaardid 2.osa

 • Nimi
  Hind
  Tellimus
 • Eesti merekaardid 2.osa

  Marsruut: Väinameri, Suurupi poolsaarest Saaremaani
  ISBN: 978-9949-403-85-1

  70 €
Eesti merekaardid 3.osa

Eesti merekaardid 3.osa

 • Nimi
  Hind
  Tellimus
 • Eesti merekaardid 3.osa

  Marsruut: Saaremaast Ruhnuni
  ISBN: 978-9949-403-80-6

  65 €

Emajõe atlas

 • Nimi
  Hind
  Tellimus
 • Emajõe atlas

  Marsruut: Praagast Tartuni
  ISBN: 9949-403-17-0

  75 €

Osa: