IYT Instruktorite Koolitus

IYT Instruktorite Koolitus

IYT INSTRUKTORITE KOOLITUSKESKUS

KURSUSE SISU.
• Ülevaade:
See kursus on mõeldud nendele, kes soovivad saada IYT instruktoriks.
• Kursuse mahus:
Kursus kestab 5/6 päeva: esimene ja viimane päevad toimuvad õpperuumis, 2,3 ja 4 - merepraktika, sealhulgas sissejuhatus teooriasse ja praktilise õppe meetodid, mis põhinevad kõikide osalejate teadmistel.
• Aeg:
Kursus nõuab 100% osalemist kõigile. Kursus viiakse läbi umbes 40 tundi ja hõlmab nii teoreetilisi kui ka praktilisi komponente.
• Ülesanne:
Kursuse lõpus peavad osalejad mõistma nii klassis kui ka merel vajaliku kvalifikatsioonitaseme põhiteooriat ja praktilist oskuste rakendamist.
Iga kandidaat peab ette valmistama 20-minutilised ettekanded teoreetiliste ja praktiliste aspektide kohta vastavalt talle antud ülesannetele enne kursuse algust.
• Sisenemise tase:
Mitte igaühel on lubatud kursustel osaleda. Lisateabe saamiseks külastage IYT-i veebilehel. Kui teil on lisaküsimusi, palun võtke meiega ühendust: barca@barca-group.com.

• Üldised soovitused:
Pange tähele, et kõik kandidaadid peavad olema seotud kindla kooliga. IYT ei luba kursustel osa võtta vabakutselisele instruktorile.
Instruktorid saavad IYT-i tunnistuse, milles loetletakse kursused, millele neil on õigus õpetada. Kursuste loend on saadaval ka IYT veebilehel kooliprofiilist. Instruktori staatuse kestvus on 1 aasta ja seda tuleb pikendada.
Nõuded kandidaadile teatava taseme teoreetiliste teadmiste ja praktiliste kogemuste kohta ei tähenda, et kandidaat on eelnevalt omandanud IYT-i tunnistusi.

Hind inimese kohta: 990 €

• Hinna sees:
5 treeningu /tunnustuse päeva koos professionaalse treener-instruktoriga, teoreetilised tunnid klassis ja merepraktika purje- ja mootorjahtidega, sealhulgas kütusemaks ja parkimine. Õpilased võivad ööbida jahtlaeval õppimise jooksul. Transport kogu kursuse kestel (kohtumine lennujaamas ja muud sõidud).
Peale kursuse broneerimist garanteerime teile täieliku toetuse.
• Hind ei sisalda:
Toitlustamine ja tunnistused krediitkaardi formaadis. Juhendajale plastikustõendi olemasolu ei ole vajalik, kuna kogu asjakohane teave on saadaval IYT veebilehel:  https://www.iytworld.com/ ja iga huvitatud isik alati saab kontrollida teie staatust. Kui kavatsete ööbida mitte jahtlaevall, vaid kaldal, peate endale ise ööbimiskoha ära broneerima.

Kui teil on küsimusi kursuste kohta, palun kirjutage meile: barca@barca-group.com

Osa:

Paadi otsing

Paadi tüüp
Regioon
Paadi pikkus
Kajutid
Hind