Yachting company BARCA

Anname endale aru, et meie kliendid mõtlevad selle üle, miks nad peaks just firma Barca teenuse valima? Selleks, et vastata antud küsimusele, koostasime väikese ülevaate meie ettevõtte eripäradest.

Tegutsesime 2004.-2006. aastatel nime Avanport ja Noorte mereklubi VIGRI all. 2016. aastal muutsime vana nimetuse ära ning efektiivsuse ja ka turunduslike eesmärkide nimel lõime uue brändi – Mereseikluste büroo BARCA OÜ. Seega on BARCA OÜ näol tegemist firmaga, milline jätkab enam kui kümme aastat tagasi alustatud tegevust.

Läbimõeldud õppekava ja teenuste kvaliteet

Laeva- ja jetijuhtide ning GMDSS raadiooperaatorite õppekavad vastavad täielikult Meresõiduohutuse seaduse ja IMO konventsioonide nõuetele.

Samas ei ole me kunagi olnud formalistid ning meie kursandid saavad loengutest kaasa mitte ainult seaduses minimaalselt ettenähtud mahus teoreetilisi teadmisi, aga ka praktilisi, millised toetuvad meie õppejõudude reaalsetel, sageli ka unikaalsetel kogemustele.

Me ei paku oma õpilastele välja tühja seitsmepäevast kiirõpet või muid sarnaseid eksperimente. Vaid 5-minutilise interneti otsingu tulemusena võib selliseid variante leida palju.

Algusaastatel kestis meie koolitus mõneti liiga pikalt – peaaegu kolm kuud. Ent tänaseks oleme tänu oma pikaajalisele kogemusele ja ka meie vilistlaste tagasisidele välja töötanud uue, optimaalse õppemudeli, milline võimaldab meie õpilastel omandada baasteadmised, millistega nad saavad hiljem ise hakata kavandama oma reise, seilata valitud marsruutidel ning loomulikult jõuda iseseisvalt oma sihtkohta.

Meie jaoks on iga kursantide rühm unikaalne ja lähenemine neile samuti on individuaalne.

Meie laevastik on sõidukorras 24/7. Samuti garanteerime oma klientidele, et me ei jäta eelmistest klientidest järgmistele nö päranduseks mingeid rikkeid, kahjustusi vms, millistega on pajud meie kliendid teiste firmade juures kokku puutunud või lugenud nendest erinevates kommentaariumides.

Purjetamiskool BARCA on edukalt läbinud sertifitseerimise ja auditi IYT WORLDWIDE poolt ning on saanud üheks 4 rahvusvahelisest purjetamise juhendaja koolituskeskuseks. Purjetamiskool ja instruktorite õppekeskus BARCA pakub täna kõige laiahaardelisemat jahisõiduplaneerimise teenust, mis sobib algajatele ja märkimisväärse kogemusega kaptenitele.

Dokumentatsiooni kvaliteet

Meie poolt väljastatavad diplomid on kinnitatud vastavates riiklikes ametites nagu seda on Eesti Transpordiamet või Canada International Yacht Training ning Suurbritaania MCA. Lisaks sellele võimaldab meie kursuste läbimise lõpus väljastatav rahvusvaheline laevajuhi tunnistus tegeleda vastavalt Meresõiduohutuse seaduse teise osa §21 kommertstegevusega.

Samuti soovitame tutvuda rubriigis „Kasulikud materjalid“ asuva artikliga, milline tutvustab laevajuhtide koolitamise erinevaid süsteeme.

Õppe- ja teenustasu

Oleme uhked selle üle, et tänu meie töötajate jõupingutustele suudame oma klientidele pakkuda teenuseid parima hinnaga, millist võib meie tegutsemispiirkonnas vastava teenuse eest leida. Samas on oluline, et kauba ja teenuse kvaliteet on vaatamata soodsale hinnale kõrgel tasemel.

Mille üle oleme uhked

Oleme uhked ja hindame seda, et suurem enamus meie vilistlastest ja klientidest jätkab peale esimest koostööd meiega suhtlemist ja koostööd ka edaspidi.

Meie meeskonda kuuluvad hindajad, purjetajad, laevaehitajad jt eksperdid, kes suudavad vastata ja lahendada pea iga küsimuse, nad aitavad meie klienti nii suusõnaliselt kui ka praktiliselt ning eriti olulistel puhkudel teevad seda ööpäevaringselt. Millises laevatehases alust remontida? Kuidas viia kahjud miinimumini? Millele tuleb pöörata laeva dokki tõstmisel suuremat tähelepanu? Vaid tõelised praktikutest spetsialistid, kes tunnevad veesporti mitte vaid tugitoolist vaadates, vaid seestpoolt ja tervenisti, suudavad tagada klientidele sellise kompleksse teenuse. Lisaks neile on meil oma andmebaas tuhandete kontaktidega: sadamakaptenitest päästjateni, purjelaevade tootjatest vastavate konsultantideni jne. Vaid nii suudamegi tagada abi igasuguses olukorras.

 

 

Osa:

Paadi otsing

Paadi tüüp
Regioon
Paadi pikkus
Kajutid
Hind